…to moja pasja.

Moje dzieciństwo wypełniało słońce, kleista czerwona oranżada i zwierzęta. Było ich wiele, pojawiały się w różnych okolicznościach, a ich cecha wspólną było to że żyły znacznie dłużej niż przeciętnie. Najlepiej pamiętam chomika który mimo jakiejś wady genetycznej żył 3 lata. To samo dotyczyło innych zwierzaków- o ile nie ginęły tragicznie, dożywały wyjątkowo sędziwego wieku. Podobnie było z roślinami. Moje kwiaty wylewały się z parapetu tworząc istną dżunglę.

d1

Wtedy nikt nie mówił, że uzdrawiam, ale wszyscy wiedzieli że mam rękę do roślin, mam rękę do zwierząt. O tym, że dysponuję pewnymi właściwościami wpływającymi na zdrowie ….
>>> [POCZYTAJ WIĘCEJ O UZDRAWIANIU]

 

Jasnowidzenie

 

Jasnowidzenie wykorzystuję w większości spraw którymi się zajmuję oraz osobno, by znaleźć niewidoczne przyczyny i rozwiązania problemów. >>> [WIĘCEJ O JASNOWIDZENIU]

 

 

Interpretacja snów To co kryje sen o złodziejach może pomóc Ci w przeprowadzce, sen o powodzi podpowie jak prowadzić firmę, dzięki snom o komputerze naprawisz relacje z partnerem. Tłumaczenie snów umożliwia Ci samookreślenie się, zobaczenie na  czym stoisz. Zapraszam do skorzystania z profesjonalnych interpretacji snów

oczyszczanie karmy uzdrawianie

 

Blokady mające podłoże karmiczne są silne i trudne do przezwyciężenia, zazwyczaj objawiają się brakiem pozytywnych zmian w życiu mimo że wydaje się, że wszystkie warunki do nich potrzebne są. Pomagam pozbyć się takiego bagażu z poprzednego wcielenia. Mogę też (nie zawsze) opisać żywoty które najmocniej włynęły na obecne życie.